Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Nawigacja

Rodzinny Festyn Sportowy 2008

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Razem Łatwiej” i Samorządowe Przedszkole Integracyjne Nr 16 im. J. Brzechwy 26 maja Dzień Matki i Ojca uczcili w czasie Sportowego Festynu Rodzinnego . Spotkanie, miało być okazją do integracji środowiska dzieci zdrowych i niepełnosprawnych i propagowania idei spędzania wolnego czasu w sportowej atmosferze. przy pozyskanych środkach z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, gdyż głównym sponsorem było Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Uroczystość rozpoczęła się krótką częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z Przedszkola. Przygotowane piosenki i tańce wzruszyły nie tylko Mamy ale także niejednego Tatę. Członkowie Stowarzyszenia wraz z zaprzyjaźnionymi nauczycielami wychowania fizycznego przygotowali liczne konkurencje sportowe z wykorzystaniem sprzętu zakupionego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.. Dzieci zdrowe i niepełnosprawne wraz z rodzicami i rodzeństwem miały możliwość nie tylko sprawdzenia swoich umiejętności ruchowych ale również dobrej zabawy. Na dzieci, którym udało się pozytywnie zaliczyć przynajmniej 10 z przygotowanych konkurencji czekały Dyplomy i drobne upominki.
Nad sprawnym przebiegiem Festynu czuwali nauczyciele – członkowie Stowarzyszenia i wolontariusze: słuchacze Medycznego Studium Zawodowego, a także uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Białej Podlaskiej.
Festyn odbył się na boisku szkolnym ZSO nr 2 przy ulicy Leszczynowej,. Uśmiechnięte buzie dzieci i podziękowania rodziców za zorganizowanie w ciekawy i nietypowy ale jakże zdrowy sposób wiosennego popołudnia były najlepszym dowodem na to, że przedsięwzięcie odniosło sukces.

Do obejrzenia fotoreportażu zapraszamy TUTAJ>>>

Wygenerowano w sekund: 0.08
9,466,186 unikalne wizyty